Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Tags

Banner

Certyfikat Firma Polecana Przez Klientów to projekt który został zainicjowany po obserwacji i analizie rynku obsługi klientów. Wszechobecny Internet i szybko rozwijająca się technologia ingeruje i wyraźnie zmienia istniejące modele biznesowe, a tym samym zachowania i reakcje konsumentów. Najnowsza technika powoduje, że klienci mają dostęp do szerokiej informacji na temat praktycznie każdego produktu, usługi, przedsiębiorstwa czy instytucji. Świadomi klienci poszukują wiadomości na temat firm, z których ofert korzystają. Często chcą wiedzieć, czy dana organizacja jest wiarygodna. W tym celu posiadacze mobilnych urządzeń spędzają dużą część swojego czasu w sieci - czytając na temat interesujących ich usług i produktów. W wyniku tych informacji, postanowiliśmy umożliwić zarówno klientom, jak i przedsiębiorcom nawiązania wspólnego dialogu. Po przeprowadzeniu odpowiednich badań, stworzona została innowacyjna i skuteczna metodologia badań, która pozwoliła - na podstawie utworzonego serwisu www.polecane-firmy.pl - na określenie tzw. Współczynnika Zadowolenia Klientów. Nasza Firma na swój koszt przeprowadza badanie danego podmiotu gospodarczego w oparciu o analizę skuteczności i jakości obsługi, które przekłada się na stosowną ilość pozytywnych komentarzy. Aktualnie żadna inna instytucja nie prowadzi tego typu badań na lokalnym rynku konsumenckim korzystając z tego typu rozwiązań. Mamy przekonanie, że Certyfikat Firma Polecana Przez Klientów stanie się bardzo popularnym i szanowanym przez przedsiębiorców oraz klientów wyróżnieniem i wykładnikiem wysokiej jakości oraz jednym z najpopularniejszych certyfikatów wydawanych i uznanych w Polsce.

 

Po co mi Certyfikat Firma Polecana Przez Klientów?

Certyfikat Firma Polecana Przez Klientów jest wyróżnieniem mającym na celu przede wszystkim pozytywną prezentację przedsiębiorstwa na lokalnym rynku konsumenckim oraz w Internecie, a co się z tym wiąże kreowanie jego dobrego wizerunku. Potencjalny klient, który po raz pierwszy wchodzi do siedziby firmy, nabierze zdecydowanie większego zaufania do przedsiębiorstwa, które zostało wyróżnione przez lokalnych klientów oraz klientów z lnternetu, aniżeli do firmy nie posiadającej żadnych wyróżnień tego typu. Dzięki temu, podmioty mogące pochwalić się posiadaniem Certyfikatu Firma Polecana Przez Klientów, postrzegane są przez klientów i kontrahentów jako rzetelne i świadczące usługi na najwyższym poziomie. Podobną rolę pełnią też naklejki, które mogą Państwo umieścić w samochodzie służbowym czy witrynie sklepowej. Projekt - przedsięwzięcie Polecane Firmy ma na celu dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców z komunikatem, że dane przedsiębiorstwo zostało wyróżnione na tle konkurencji. Główny cel projektu Polecane Firmy to promocja podmiotów zrzeszonych Certyfikatem Firma Polecana Przez  Klientów w śród lokalnych konsumentów. Podstawą działań budujących ich wizerunek jest elektroniczna wizytówka każdego przedsiębiorstwa na stronie projektu www.polecane-firmy.pl.

 

 

Dlaczego e-wizytówka?

 

Serwis Polecane-Firmy.pl promuje elektroniczne wizytówki wszystkich wyróżnionych firm w różnych wyszukiwarkach. W dzisiejszych czasach Internet odgrywa ogromną rolę w życiu społeczeństwa. Z badań przeprowadzonych przez Centrum Nowej Technologii jednoznacznie wynika, że ponad 90% konsumentów uzależnia wybór firmy, z którą rozpocznie współpracę, od prezentowanego przez nią wizerunku w sieci. Dlatego też większość klientów czy też kontrahentów przed nawiązaniem współpracy poszukuje informacji na temat swojego przyszłego partnera zazwyczaj poprzez wpisanie nazwy firmy i miasta w wyszukiwarce – przede wszystkim Google. Tytuł Firmy Polecanej Przez Klientów kreuje pozytywny e-wizerunek podmiotu w Internecie. Program Partnerski Polecana Firma promuje e-wizytówki wszystkich Uczestników  Programu – w związku z tym, gdy potencjalny klient wpisuje nazwę i miasto danej firmy, może znaleźć wśród pierwszych wyników wyszukiwania komunikat, że jego przyszły kontrahent posiada Certyfikat Firmy Polecanej Przez Pacjentów pod postacią linka do e-wizytówki na stronie www.polecane-firmy.pl

 

 

 

Polecana-Firma.pl ,oprócz działań komercyjnych, w dużym stopniu kieruje się działalnością misyjną – dąży ona promowaniu grupy uczciwych, rzetelnych przedsiębiorców, z którymi bez jakichkolwiek obaw współpracować mogą zarówno klienci, jak i pozostali partnerzy biznesowi. Przeprowadzane na koszt naszej firmy badania podmiotów gospodarczych mają na celu wyszukanie i wykreowanie przedsiębiorstw, które będą pewnego typu gwarancją mówiącą o tym, że po skorzystaniu z ich produktów czy usług konsumenci będą w pełni zadowoleni. Uważamy, że każdy klient ma prawo współpracować z profesjonalistami, a po każdej wizycie w firmie, której powierza wykonanie swojego zlecenia, odczuwać pełną satysfakcję z dokonanego przez siebie wyboru. Ponadto, także każdy uczciwy i rzetelny przedsiębiorca powinien wyróżniać się na tle konkurencji, która nie lekceważy klientów przez co  zaniedbuje swoj wizerunek. My wiemy, że najwyższą wartością jest zawsze Klient.