Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Tags

Wyszukiwarka firm

Aktualnie
w opracowaniu

Jak dodać firmę do PRZEWODNIKA PACJENTA

Proponujemy dwa pakiety rejestracyjne w zależności od wielkości firmy i jej możliwości finansowych.Poniżej przedstawiamy pakiety rejestracyjne, które są produktem abonamentowym. Oferta cenowa dotyczy okresu jednego roku emisji profilu firmy w PRZEWODNIKU PACJENTA.

Certyfikat Firma Polecana Przez Klientów to projekt który został zainicjowany po obserwacji i analizie rynku obsługi klientów. Wszechobecny Internet i szybko rozwijająca się technologia ingeruje i wyraźnie zmienia istniejące modele biznesowe, a tym samym zachowania i reakcje konsumentów. Najnowsza technika powoduje, że klienci mają dostęp do szerokiej informacji na temat praktycznie każdego produktu, usługi, przedsiębiorstwa czy instytucji. Świadomi klienci poszukują wiadomości na temat firm, z których ofert korzystają. Często chcą wiedzieć, czy dana organizacja jest wiarygodna. W tym celu posiadacze mobilnych urządzeń spędzają dużą część swojego czasu w sieci - czytając na temat interesujących ich usług i produktów. W wyniku tych informacji, postanowiliśmy umożliwić zarówno klientom, jak i przedsiębiorcom nawiązania wspólnego dialogu. Po przeprowadzeniu odpowiednich badań, stworzona została innowacyjna i skuteczna metodologia badań, która pozwoliła - na podstawie utworzonego serwisu www.polecane-firmy.pl - na określenie tzw. Współczynnika Zadowolenia Klientów. Nasza Firma na swój koszt przeprowadza badanie danego podmiotu gospodarczego w oparciu o analizę skuteczności i jakości obsługi, które przekłada się na stosowną ilość pozytywnych komentarzy. Aktualnie żadna inna instytucja nie prowadzi tego typu badań na lokalnym rynku konsumenckim korzystając z tego typu rozwiązań. Mamy przekonanie, że Certyfikat Firma Polecana Przez Klientów stanie się bardzo popularnym i szanowanym przez przedsiębiorców oraz klientów wyróżnieniem i wykładnikiem wysokiej jakości oraz jednym z najpopularniejszych certyfikatów wydawanych i uznanych w Polsce.

 

Po co mi Certyfikat Firma Polecana Przez Klientów?

Certyfikat Firma Polecana Przez Klientów jest wyróżnieniem mającym na celu przede wszystkim pozytywną prezentację przedsiębiorstwa na lokalnym rynku konsumenckim oraz w Internecie, a co się z tym wiąże kreowanie jego dobrego wizerunku. Potencjalny klient, który po raz pierwszy wchodzi do siedziby firmy, nabierze zdecydowanie większego zaufania do przedsiębiorstwa, które zostało wyróżnione przez lokalnych klientów oraz klientów z lnternetu, aniżeli do firmy nie posiadającej żadnych wyróżnień tego typu. Dzięki temu, podmioty mogące pochwalić się posiadaniem Certyfikatu Firma Polecana Przez Klientów, postrzegane są przez klientów i kontrahentów jako rzetelne i świadczące usługi na najwyższym poziomie. Podobną rolę pełnią też naklejki, które mogą Państwo umieścić w samochodzie służbowym czy witrynie sklepowej. Projekt - przedsięwzięcie Polecane Firmy ma na celu dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców z komunikatem, że dane przedsiębiorstwo zostało wyróżnione na tle konkurencji. Główny cel projektu Polecane Firmy to promocja podmiotów zrzeszonych Certyfikatem Firma Polecana Przez  Klientów w śród lokalnych konsumentów. Podstawą działań budujących ich wizerunek jest elektroniczna wizytówka każdego przedsiębiorstwa na stronie projektu www.polecane-firmy.pl.

 

 

Dlaczego e-wizytówka?

 

Serwis Polecane-Firmy.pl promuje elektroniczne wizytówki wszystkich wyróżnionych firm w różnych wyszukiwarkach. W dzisiejszych czasach Internet odgrywa ogromną rolę w życiu społeczeństwa. Z badań przeprowadzonych przez Centrum Nowej Technologii jednoznacznie wynika, że ponad 90% konsumentów uzależnia wybór firmy, z którą rozpocznie współpracę, od prezentowanego przez nią wizerunku w sieci. Dlatego też większość klientów czy też kontrahentów przed nawiązaniem współpracy poszukuje informacji na temat swojego przyszłego partnera zazwyczaj poprzez wpisanie nazwy firmy i miasta w wyszukiwarce – przede wszystkim Google. Tytuł Firmy Polecanej Przez Klientów kreuje pozytywny e-wizerunek podmiotu w Internecie. Program Partnerski Polecana Firma promuje e-wizytówki wszystkich Uczestników  Programu – w związku z tym, gdy potencjalny klient wpisuje nazwę i miasto danej firmy, może znaleźć wśród pierwszych wyników wyszukiwania komunikat, że jego przyszły kontrahent posiada Certyfikat Firmy Polecanej Przez Pacjentów pod postacią linka do e-wizytówki na stronie www.polecane-firmy.pl

 

 

 

Polecana-Firma.pl ,oprócz działań komercyjnych, w dużym stopniu kieruje się działalnością misyjną – dąży ona promowaniu grupy uczciwych, rzetelnych przedsiębiorców, z którymi bez jakichkolwiek obaw współpracować mogą zarówno klienci, jak i pozostali partnerzy biznesowi. Przeprowadzane na koszt naszej firmy badania podmiotów gospodarczych mają na celu wyszukanie i wykreowanie przedsiębiorstw, które będą pewnego typu gwarancją mówiącą o tym, że po skorzystaniu z ich produktów czy usług konsumenci będą w pełni zadowoleni. Uważamy, że każdy klient ma prawo współpracować z profesjonalistami, a po każdej wizycie w firmie, której powierza wykonanie swojego zlecenia, odczuwać pełną satysfakcję z dokonanego przez siebie wyboru. Ponadto, także każdy uczciwy i rzetelny przedsiębiorca powinien wyróżniać się na tle konkurencji, która nie lekceważy klientów przez co  zaniedbuje swoj wizerunek. My wiemy, że najwyższą wartością jest zawsze Klient. 

Znajdź polecanego lekarza, przychodnię

Przeglądając katalog usług medycznych uporzadkowany regionalnie i pogrupowany w kategorię w Przewodniku Pacjenta wybierzesz sprawdzonego i polecanego przez innych pacjentów lekarza, laboratorium, przychodnię, gabinet specjalistyczny, kliniki i inne placówki powiązane z branżą medyczną.

PRZEGLĄDAJ KATALOG

 

Certyfikat "Polecany Przez Pacjentów"

Certyfikat Polecany Przez Pacjentów jest wyróżnieniem mającym na celu przede wszystkim pozytywną prezentację wizerunku nie tylko w sieci Internetu. Potencjalny pacjent, który po raz pierwszy wchodzi do siedziby danej placówki medycznej, nabierze zdecydowanie większego zaufania.

PRZECZYTAJ I ZIBACZ CERTYFIKAT

 

Warto pozyskać nowych pacjentów

Dołącz do największego serwisu z opiniami na temat usług medycznych! Czy wiesz że już prawie 3/4 Polaków szuka informacji w internecie?Nie pozwól żeby Twoja oferta pozostała niezauważona przez pacjentów. Wystarczy, że zamówisz pakiet "Firmowy" a dołączysz do grona polecanych przez Przewodnik Pacjenta!

PRZECZYTAJ JAK TO ZROBIĆ

 

Oferta dla wszystkich

PAKIET FIRMOWY

99zł za pierwszy rok

 • Nazwa firmy.
 • Telefon, email.
 • Krótki opis profilu działalności.
 • Firma na mapie Google w naszym serwisie.
 • Wybór kategorii".
 • Opinie, kometarze pacjentów".

CZytaj dalej

Oferta firmowa z programem partnerskim

PAKIET FIRMOWY PLUS

499 zł (netto) za rok

 • Dane teleadresowe.
 • Krótki opis profilu działalności.
 • Logo lub grafika do profilu.
 • Firma na mapie Google w naszym serwisie.
 • Wybór kategorii".
 • Partner programu "Polecany Przez Pacjentów".

CZytaj dalej

NOWY WYMIAR OFERTY DLA KLIENTÓW PREMIUM

PAKIET PREMIUM

999 zł (netto) za rok

 • Wszystkie opcje z pakietu firmowego.
 • Opis szczegółowy profilu świadczonych usług.
 • Wizytówka Google Moja Firma.
 • Galeria foto.
 • Pozycja w kategorii na górze.
 • Video Box.

Czytaj dalej

loading...